Doi copii diagnostigați cu COVID-19, internați în stare gravă la Institutul Matei Balș din Capitală

Doi copii diagnostigați cu COVID-19, internați în stare gravă la Institutul Matei Balș din Capitală
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 30 aug. 2021, 09:46
Copiii au ajuns la medic cu febră foarte mare, după ce părinţii i-au ţinut acasă până în ultimul moment
Citește și
- 09:45Suplimentele alimentare: între beneficii și riscuri ascunse
- 09:43Alimente recomandate de reumatologi pentru reducerea inflamației: ce ar trebui să includă în dietă persoanele cu boli autoimune
- 09:00Analizele pe care e bine să le faci înainte de vacanța la mare. Căldura poate agrava probleme de sănătate ascunse
- 15:38Te-ai îmbolnăvit la ore după friptură? S-ar putea să fie de vină o căpușă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























