Managerul Spitalului de Boli Infecțioase Iași avertizează că, într-o lună, România rămâne fără locuri la ATI: Dacă mergem în ritmul acesta , vom avea probleme!

Managerul Spitalului de Boli Infecțioase Iași avertizează că, într-o lună, România rămâne fără locuri la ATI: Dacă mergem în ritmul acesta , vom avea probleme!
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 6 oct. 2020, 21:42
Dorobăț: Ne aflăm într-un moment de cumpănă
Citește și
- 09:45Suplimentele alimentare: între beneficii și riscuri ascunse
- 09:43Alimente recomandate de reumatologi pentru reducerea inflamației: ce ar trebui să includă în dietă persoanele cu boli autoimune
- 09:00Analizele pe care e bine să le faci înainte de vacanța la mare. Căldura poate agrava probleme de sănătate ascunse
- 15:38Te-ai îmbolnăvit la ore după friptură? S-ar putea să fie de vină o căpușă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























