Indiferența din spitale face victime. O femeie a murit după ce a așteptat 16 ore pe scaun la Urgențe

Indiferența din spitale face victime. O femeie a murit după ce a așteptat 16 ore pe scaun la Urgențe
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 3 feb. 2020, 22:00
O femeie de 70 de ani, din Constanța, a murit după ce a fost lăsată să aștepte 16 ore pe un scaun, pe holul Urgenței de la Spitalul Județean
Citește și
- 09:37Sindicatele din sănătate, pregătite să declanșeze greva generală
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
- 11:18Cum schimbă inteligența artificială viața de zi cu zi: de la cumpărături și muncă la sănătate și divertisment
- 16:14Singurătatea ucide aproape la fel de mult ca fumatul, și abia acum o luăm în serios
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























