Patru localităţi din Arad cu focare de COVID-19 au intrat în carantină

Patru localităţi din Arad cu focare de COVID-19 au intrat în carantină
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 1 aug. 2020, 10:12
Măsura a fost confirmată, astăzi, printr-un ordin al Departamentului pentru Situaţii de Urgenţă.
Citește și
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
- 14:08George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Fără AUR nu se poate”. Nicușor Dan, amenințat cu suspendarea și demiterea
- 12:39Ce trebuie să faci dacă te mușcă o viperă. Măsurile de prim ajutor recomandate de Salvamont România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























