INCENDIU LA SPITALUL ALEXANDRU OBREGIA. 39 DE PERSOANE S-AU AUTOEVACUAT, IAR O PERSOANĂ A SUFERIT ATAC DE PANICĂ

INCENDIU LA SPITALUL ALEXANDRU OBREGIA. 39 DE PERSOANE S-AU AUTOEVACUAT, IAR O PERSOANĂ A SUFERIT ATAC DE PANICĂ
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 18 mar. 2025, 21:22
Pompierii au intervenit pentru stingerea unui incendiu izbucnit într-o încăpere a Spitalului de Psihiatrie Alexandru Obregia din sectorul 4 al Capitalei
Citește și
- 18:14Un vaccin împotriva cancerului, croit special pentru tine
- 18:07De ce ne fac rău alimentele ultraprocesate — și de ce nu e doar vina zahărului
- 17:23Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 08:52Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cafeaua: beneficii și riscuri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























