Incendiu la Centrul de Primiri Urgenţe al Spitalului Municipal Sighetu Marmaţiei

Incendiu la Centrul de Primiri Urgenţe al Spitalului Municipal Sighetu Marmaţiei
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 14 iun. 2022, 23:05
Un incendiu a izbucnit, marți seară, la Centrul de Primiri Urgenţe al Spitalului Municipal Sighetu Marmaţiei. Focul a cuprins acoperişul clădirii.
Citește și
- 08:52Recomandarea unui chirurg pentru protejarea organismului în zilele caniculare
- 08:40Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cum recunoști deshidratarea?
- 08:17Medicii rezidenți din Constanța, acuzații grave: li s-ar cere să muncească gratis, sub masca voluntariatului
- 08:12Croissant preferat de copii, retras din magazine. Produsele conțin un fragment de metal
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























