Emilian Imbri, la Realitatea PLUS: „Persoanele care s-au externat aveau forme ușoare COVID”

Emilian Imbri, la Realitatea PLUS: „Persoanele care s-au externat aveau forme ușoare COVID”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 6 iul. 2020, 18:52
Toate persoanele aveau simptome ușoare, simptomele cedând în primele zile de spitalizare
Citește și
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
- 14:08George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Fără AUR nu se poate”. Nicușor Dan, amenințat cu suspendarea și demiterea
- 12:39Ce trebuie să faci dacă te mușcă o viperă. Măsurile de prim ajutor recomandate de Salvamont România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























