Asistenta de la Ambulanța Olt a dat COVID-19 colegilor. Încă 12 angajați, testați pozitiv

Asistenta de la Ambulanța Olt a dat COVID-19 colegilor. Încă 12 angajați, testați pozitiv
Scris de Ionut Jifcu Publicat: 20 mai 2020, 18:10
12 angajați ai SAJ Oltau fost testați pozitiv
Citește și
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
- 14:08George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Fără AUR nu se poate”. Nicușor Dan, amenințat cu suspendarea și demiterea
- 12:39Ce trebuie să faci dacă te mușcă o viperă. Măsurile de prim ajutor recomandate de Salvamont România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























