Alocația de hrană pentru bolnavii din spitale se majorează, de la 1 iunie

Alocația de hrană pentru bolnavii din spitale se majorează, de la 1 iunie
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 17 mai 2022, 08:21
Cuantumul alocației de hrană pentru bolnavii din spitale se dublează
Citește și
- 15:11Ministerul Sănătății, plată record prin PNRR: 438 milioane de lei într-o singură săptămână
- 10:07Cod roșu de caniculă în România. Zonele unde temperaturile pot ajunge la 40 de grade - HARTA
- 08:52Recomandarea unui chirurg pentru protejarea organismului în zilele caniculare
- 08:40Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cum recunoști deshidratarea?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























