Virgil Musta: Vin pacienți să ne anunțe că sunt COVID pozitivi și că nu se internează, de parcă ne-ar face în ciudă

Virgil Musta: Vin pacienți să ne anunțe că sunt COVID pozitivi și că nu se internează, de parcă ne-ar face în ciudă
Scris de Miclauș Dana Publicat: 14 iul. 2020, 08:42
Virgil Musta crede că mulți dintre acești oameni sunt frustrați, din cauza restricțiilor
Citește și
- 09:37Sindicatele din sănătate, pregătite să declanșeze greva generală
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
- 11:18Cum schimbă inteligența artificială viața de zi cu zi: de la cumpărături și muncă la sănătate și divertisment
- 16:14Singurătatea ucide aproape la fel de mult ca fumatul, și abia acum o luăm în serios
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























