Vești bune de la spitalul militar de campanie: primii pacienți vindecați de coronavirus au fost externați

Vești bune de la spitalul militar de campanie: primii pacienți vindecați de coronavirus au fost externați
Scris de Miclauș Dana Publicat: 4 aug. 2020, 12:00
Spitalul de campanie a fost ridicat în urmă cu trei luni pe stadionul CFR din municipiu, dar a fost operaţionalizat la finalul lunii iulie.
Citește și
- 09:37Sindicatele din sănătate, pregătite să declanșeze greva generală
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
- 11:18Cum schimbă inteligența artificială viața de zi cu zi: de la cumpărături și muncă la sănătate și divertisment
- 16:14Singurătatea ucide aproape la fel de mult ca fumatul, și abia acum o luăm în serios
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























