Unitatea mobilă pentru pacienții Covid de la Institutul ”Marius Nasta” din București va fi funcțională marți

Unitatea mobilă pentru pacienții Covid de la Institutul ”Marius Nasta” din București va fi funcțională marți
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 19 oct. 2020, 13:04
90% din pacientii internati în secție sunt cazuri grave
Citește și
- 09:37Sindicatele din sănătate, pregătite să declanșeze greva generală
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
- 11:18Cum schimbă inteligența artificială viața de zi cu zi: de la cumpărături și muncă la sănătate și divertisment
- 16:14Singurătatea ucide aproape la fel de mult ca fumatul, și abia acum o luăm în serios
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























