Patru din cinci pacienți vindecați de COVID-19, prezintă simptome, chiar și după două luni de la externare

Patru din cinci pacienți vindecați de COVID-19, prezintă simptome, chiar și după două luni de la externare
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 13 iul. 2020, 23:48
Bolnavii au fost externați după ce testele de coronavirus le-au ieșit negative
Citește și
- 09:37Sindicatele din sănătate, pregătite să declanșeze greva generală
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
- 11:18Cum schimbă inteligența artificială viața de zi cu zi: de la cumpărături și muncă la sănătate și divertisment
- 16:14Singurătatea ucide aproape la fel de mult ca fumatul, și abia acum o luăm în serios
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























