Organizația Mondială a Sănătății a declarat pandemie de coronavirus

Organizația Mondială a Sănătății a declarat pandemie de coronavirus
Scris de Ioana Apostol Publicat: 11 mar. 2020, 20:30
Organizația Mondială a Sănătății a declarat pandemie de coronavirus
Citește și
- 09:37Sindicatele din sănătate, pregătite să declanșeze greva generală
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
- 11:18Cum schimbă inteligența artificială viața de zi cu zi: de la cumpărături și muncă la sănătate și divertisment
- 16:14Singurătatea ucide aproape la fel de mult ca fumatul, și abia acum o luăm în serios
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























