Încă două persoane au fost depistate cu COVID-19 la DSP Bucureşti

Încă două persoane au fost depistate cu COVID-19 la DSP Bucureşti
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 25 iul. 2020, 10:58
Cele două persoane se află izolate la domiciliu încă de luni, sunt asimptomatice şi vor fi internate în cursul zilei de sâmbătă
Citește și
- 09:37Sindicatele din sănătate, pregătite să declanșeze greva generală
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
- 11:18Cum schimbă inteligența artificială viața de zi cu zi: de la cumpărături și muncă la sănătate și divertisment
- 16:14Singurătatea ucide aproape la fel de mult ca fumatul, și abia acum o luăm în serios
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























