Un pacient cu COVID-19 transferat în stare gravă de la Hunedoara a murit la spital în Arad

Un pacient cu COVID-19 transferat în stare gravă de la Hunedoara a murit la spital în Arad
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 5 aug. 2020, 15:54
Bolnavul a ajuns la Arad în stare gravă, cu saturaţie de oxigen de 60%, neintubat
Citește și
- 08:52Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cafeaua: beneficii și riscuri
- 07:56Primul caz de eutanasiere a unui copil sub 12 ani în Țările de Jos
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News
























