Spitalul Judeţean Arad nu mai are niciun loc la terapie intensivă pentru pacienții COVID

Spitalul Judeţean Arad nu mai are niciun loc la terapie intensivă pentru pacienții COVID
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 16 mar. 2021, 10:36
În ceea ce privește pacienții COVID internați, spitalul arădean are 286 de paturi disponibile dintre care 226 erau ocupate astăzi.
Citește și
- 12:02Epidemie de Ebola în Congo: 1.003 cazuri confirmate, 254 de decese și mii de persoane căutate de autorități
- 10:47Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Explicația medicală a somnolenței de după masă
- 10:28Alimentul consumat seara care poate îmbunătăți somnul. Ce au descoperit cercetătorii
- 08:26Analiza de bază în evaluarea fertilității masculine
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























