SPITALUL GROAZEI: pacienții lăsați să zacă în agonie din cauza lipsei de MEDICAMENTE uzuale! Unde se întâmplă asta

SPITALUL GROAZEI: pacienții lăsați să zacă în agonie din cauza lipsei de MEDICAMENTE uzuale! Unde se întâmplă asta
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 15 iul. 2022, 07:48
Bolnavii de la spitalul Sfântul Spiridon din Iași trec prin momente cumplite! Nu mai au medicamente, iar când efectul anesteziei trece, pacienții urlă de durere, spun surse din spital.
Citește și
- 09:05Spitalele, în pragul grevei generale: operațiile și consultațiile ar putea fi suspendate pe termen nelimitat
- 08:10Intervenția care corectează excesul de calciu
- 08:07Focar hantavirus. Toți pasagerii americani de pe nava MV Hondius au încheiat carantina
- 07:58Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Câtă apă trebuie să bem cu adevărat?
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























