ȘEFII CENTRULUI DE ARȘI ȘI AI LABORATORULUI DE MICROBIOLOGIE DE LA SPITALUL FLOREASCA, DEMIȘI

ȘEFII CENTRULUI DE ARȘI ȘI AI LABORATORULUI DE MICROBIOLOGIE DE LA SPITALUL FLOREASCA, DEMIȘI
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 4 aug. 2025, 12:41
Chirurgul plastician Tiberiu Paul Neagu, șeful Centrului de Arși din cadrul unității medicale, a fost demis luni de managerul spitalului, susțin surse medicale, cittae de Realitatea PLUS
Citește și
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
- 14:08George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Fără AUR nu se poate”. Nicușor Dan, amenințat cu suspendarea și demiterea
- 12:39Ce trebuie să faci dacă te mușcă o viperă. Măsurile de prim ajutor recomandate de Salvamont România
- 09:05Spitalele, în pragul grevei generale: operațiile și consultațiile ar putea fi suspendate pe termen nelimitat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























