SARS-COV-2 închide Secția de Neurologie a Spitalului Județean din Sibiu

SARS-COV-2 închide Secția de Neurologie a Spitalului Județean din Sibiu
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 11 nov. 2020, 18:18
Aici s-au îmbolnăvit 21 de angajaţi şi 12 pacienţi
Citește și
- 18:14Un vaccin împotriva cancerului, croit special pentru tine
- 18:07De ce ne fac rău alimentele ultraprocesate — și de ce nu e doar vina zahărului
- 17:23Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 08:52Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cafeaua: beneficii și riscuri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























