Salarii uriașe la spitalul groazei din Reșița, unde pacienții erau ținuți în condiții inumane

Salarii uriașe la spitalul groazei din Reșița, unde pacienții erau ținuți în condiții inumane
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 4 dec. 2020, 10:45
Controalele au scos la iveală salarii uriașe: până la 30.000 de lei pentru medici și 10.000 de lei pentru asistente
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 13:46Ce să mănânci pentru o inimă mai sănătoasă. Alimente bogate în compuși esențiali
- 13:38Cod roșu de caniculă în Marea Britanie: temperaturi de 39°C. Populația, sfătuită să evite deplasările neesențiale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























