România ar putea rămâne fără MEDICI DE FAMILIE în următorii ani! Criză uriașă

România ar putea rămâne fără MEDICI DE FAMILIE în următorii ani! Criză uriașă
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 27 mar. 2023, 10:49
România ar putea rămâne fără medici de familie peste 10 ani! Este avertismentul sumbru care vine chiar din partea președintelui Colegiului Medicilor
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 13:46Ce să mănânci pentru o inimă mai sănătoasă. Alimente bogate în compuși esențiali
- 13:38Cod roșu de caniculă în Marea Britanie: temperaturi de 39°C. Populația, sfătuită să evite deplasările neesențiale
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























