Prelevare de organe, în această noapte, la Spitalul Floreasca, din București - îngerii care salvează vieți

Prelevare de organe, în această noapte, la Spitalul Floreasca, din București - îngerii care salvează vieți
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 23 feb. 2022, 21:27
Mai multe vieți vor fi salvate cu ajutorul organelor unui donator în vârstă de 58 de ani
Citește și
- 15:11Ministerul Sănătății, plată record prin PNRR: 438 milioane de lei într-o singură săptămână
- 10:07Cod roșu de caniculă în România. Zonele unde temperaturile pot ajunge la 40 de grade - HARTA
- 08:52Recomandarea unui chirurg pentru protejarea organismului în zilele caniculare
- 08:40Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cum recunoști deshidratarea?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























