Pacienții NU trebuie să plătească testul COVID-19 la internarea în spital - Managerii riscă să fie dați afară dacă se impune plata

Purtătoarea de cuvânt a Casei Albe, testată pozitiv cu COVID-19
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 9 sept. 2022, 17:56
Ministerul Sănătății anunță că pacienții care se internează într-un spital nu trebuie să plătească testul anti-COVID-19
Citește și
- 13:04Cum să te protejezi de caniculă. Sfaturile transmise de IGSU pentru zilele cu temperaturi extreme
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:39Canicula afectează animalele de companie: câinii și pisicile, expuși riscurilor de supraîncălzire
- 08:33Cum recunoști o hernie și de ce să nu amâni tratamentul
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























