Pacienți în stare gravă din cauza coronavirusului, transferați în spitale din Ungaria. O femeie a pierdut lupta cu boala pe drum

Pacienți în stare gravă din cauza coronavirusului, transferați în spitale din Ungaria, O femeie a pierdut lupta cu boala pe drum
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 15 oct. 2021, 09:40
Cinci pacienți aflați în stare gravă și pentru care nu se mai găseau locuri în spitalele din România urmau să fie transferați în Ungari
Citește și
- 10:07Cod roșu de caniculă în România. Zonele unde temperaturile pot ajunge la 40 de grade - HARTA
- 08:52Recomandarea unui chirurg pentru protejarea organismului în zilele caniculare
- 08:40Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cum recunoști deshidratarea?
- 08:17Medicii rezidenți din Constanța, acuzații grave: li s-ar cere să muncească gratis, sub masca voluntariatului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























