Pacienți aduși din Ialomița, Sibiu, București, Vâlcea, Caraș-Severin în Pitești. Unitatea de Terapie Intensivă Mobilă, la capacitate maximă

Pacienți aduși din Ialomița, Sibiu, București, Vâlcea, Caraș-Severin în Pitești. Unitatea de Terapie Intensivă Mobilă, la capacitate maximă
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 15 oct. 2020, 10:41
Sunt ocupate toate cele 12 paturi
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 13:46Ce să mănânci pentru o inimă mai sănătoasă. Alimente bogate în compuși esențiali
- 13:38Cod roșu de caniculă în Marea Britanie: temperaturi de 39°C. Populația, sfătuită să evite deplasările neesențiale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























