O femeie bolnavă de cancer a câștigat în instanță dreptul la tratament gratuit

O femeie bolnavă de cancer a câștigat în instanță dreptul la tratament gratuit
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 15 feb. 2024, 08:23
Decizia este definitivă și executorie
Citește și
- 18:14Un vaccin împotriva cancerului, croit special pentru tine
- 18:07De ce ne fac rău alimentele ultraprocesate — și de ce nu e doar vina zahărului
- 17:23Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 08:52Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cafeaua: beneficii și riscuri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























