O asistentă medicală din Buzău a murit infectată cu COVID la secția ATI

O asistentă medicală din Buzău a murit infectată cu COVID la secția ATI
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 17 nov. 2020, 22:09
Covidul a răpus o asistentă medicală
Citește și
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
- 14:08George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Fără AUR nu se poate”. Nicușor Dan, amenințat cu suspendarea și demiterea
- 12:39Ce trebuie să faci dacă te mușcă o viperă. Măsurile de prim ajutor recomandate de Salvamont România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























