O asistentă medicală de la "Marius Nasta" a murit, la o săptămână după rapel. Ce spune Ministerul Sănătății

O asistentă medicală de la "Marius Nasta" a murit, la o săptămână după rapel. Ce spune Ministerul Sănătății
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 5 feb. 2021, 23:51
Femeia n-a avut reacţii adverse nici după prima doză de vaccin, nici după rapel, iar cauzele decesului urmează a fi stabilite de către medicii legiști
Citește și
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
- 14:08George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Fără AUR nu se poate”. Nicușor Dan, amenințat cu suspendarea și demiterea
- 12:39Ce trebuie să faci dacă te mușcă o viperă. Măsurile de prim ajutor recomandate de Salvamont România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























