O asistentă de la serviciul de ambulanță Arad, a decedat din cauza Covid-19

O asistentă de la serviciul de ambulanță Arad, a decedat din cauza Covid-19
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 27 oct. 2020, 12:20
Alți 9 angajați din Serviciul de Ambulanţă Judeţeansunt sunt și ei infectați
Citește și
- 09:05Spitalele, în pragul grevei generale: operațiile și consultațiile ar putea fi suspendate pe termen nelimitat
- 08:10Intervenția care corectează excesul de calciu
- 08:07Focar hantavirus. Toți pasagerii americani de pe nava MV Hondius au încheiat carantina
- 07:58Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Câtă apă trebuie să bem cu adevărat?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























