Naştere rară la Spitalul Județean Constanța. O femeie din Tulcea a adus pe lume tripleți

Naştere rară la Spitalul Județean Constanța. O femeie din Tulcea a adus pe lume tripleți
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 13 mar. 2021, 09:21
O naștere de tripleți a avut loc în cursul acestei săptămâni la Spitalul Județean “Sf. Apostol Andrei” Constanța. Este vorba despre doi băieței și o fetiță care s-au născut înainte de termen, la 32 de săptămâni.
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 13:46Ce să mănânci pentru o inimă mai sănătoasă. Alimente bogate în compuși esențiali
- 13:38Cod roșu de caniculă în Marea Britanie: temperaturi de 39°C. Populația, sfătuită să evite deplasările neesențiale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























