Ministrul Sănătății: Pentru prima dată, pacienţii cu boli cronice din România beneficiază de vaccinare gratuită

Ministrul Sănătății: Pentru prima dată, pacienţii cu boli cronice din România beneficiază de vaccinare gratuită
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 5 dec. 2023, 09:43
Alexandru Rafila a anunţat, vineri, că, pentru prima dată, pacienţii cu boli cronice din România beneficiază de vaccinare gratuită.
Citește și
- 08:52Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cafeaua: beneficii și riscuri
- 07:56Primul caz de eutanasiere a unui copil sub 12 ani în Țările de Jos
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News
























