Actualitate· 1 min citire

Ministrul Sănătăţii, Nelu Tătaru, prezent joi în Curtea de Argeş

Ministrul Sănătăţii, Nelu Tătaru, prezent joi în Curtea de Argeş

Ministrul Sănătăţii, Nelu Tătaru, prezent joi în Curtea de Argeş

Realitatea Medicala
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 10 sept. 2020, 09:51

Ministrul Sănătăţii va fi merge la Spitalul Municipal Curtea de Argeş

Ministrul Sănătăţii, Nelu Tătaru, prezent joi în judeţul Argeş, începând cu ora 10,00.

Ministrul Sănătăţii va fi merge la Spitalul Municipal Curtea de Argeş şi va avea o întâlnire cu personalul medical din judeţ, anunță Ministerul Sămătății.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News