Ministerul Sănătăţii: 549 de pacienţi cu COVID-19 internaţi în spitale, dublu faţă de sfârşitul lunii decembrie

Ministerul Sănătăţii: 549 de pacienţi cu COVID-19 internaţi în spitale, dublu faţă de sfârşitul lunii decembrie
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 10 ian. 2024, 08:21
Ministerul Sănătăţii informează marţi că 549 de persoane cu COVID-19 sunt internate în unităţile sanitare de profil, de două ori mai mult faţă de sfârşitul lunii decembrie.
Citește și
- 08:52Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cafeaua: beneficii și riscuri
- 07:56Primul caz de eutanasiere a unui copil sub 12 ani în Țările de Jos
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News
























