Medicii din linia întâi de luptă cu virusul au ajuns la oboseală după șase luni

Medicii din linia întâi de luptă cu virusul au ajuns la oboseală după șase luni
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 4 aug. 2020, 16:06
Medicul Cristian Oancea a avertizat, în exclusivitate la Realitatea PLUS, despre riscul pe care îl presupune actualul platou de cazuri noi COVID
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 13:46Ce să mănânci pentru o inimă mai sănătoasă. Alimente bogate în compuși esențiali
- 13:38Cod roșu de caniculă în Marea Britanie: temperaturi de 39°C. Populația, sfătuită să evite deplasările neesențiale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























