Medici și un ambulanțier de la Serviciul de Ambulanţă Dâmboviţa, depistaţi pozitiv la testul COVID

Medici și un ambulanțier de la Serviciul de Ambulanţă Dâmboviţa, depistaţi pozitiv la testul COVID
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 28 iul. 2020, 20:15
Doi doctori şi un ambulanţier de la Serviciul de Ambulanţă Dâmboviţa au fost depistaţi pozitiv şi acum se află în izolare la domiciliu.
Citește și
- 09:05Spitalele, în pragul grevei generale: operațiile și consultațiile ar putea fi suspendate pe termen nelimitat
- 08:10Intervenția care corectează excesul de calciu
- 08:07Focar hantavirus. Toți pasagerii americani de pe nava MV Hondius au încheiat carantina
- 07:58Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Câtă apă trebuie să bem cu adevărat?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























