Medici din Gorj cu COVID-19 au fugit din spital

Medici din Gorj cu COVID-19 au fugit din spital
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 30 oct. 2020, 11:57
Cei trei medici au fost găsiţi la domiciliu, fiind aduşi cu ambulanţa, înapoi la spital
Citește și
- 20:48Gripa aviară nu mai e doar a păsărilor… Iar asta îi îngrijorează pe specialiști
- 16:28Ce se întâmplă, de fapt, în corpul tău când afară sunt 38 de grade
- 16:14Singurătatea ucide aproape la fel de mult ca fumatul, și abia acum o luăm în serios
- 14:18Băile cu gheață promit minuni. Ce spune, de fapt, știința
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























