Medic găsit mort în toaleta Spitalului de Urgențe Floreasca. Noi detalii din anchetă - SURSE

Spitalul Floreasca
Scris deRealitatea Medicala
Publicat7 iun. 2026, 13:00
Actualizat7 iun. 2026, 13:07
Sursărealitatea.net
Tragedie la Spitalul Floreasca din București. Un medic rezident a fost găsit fără viață, în toaleta unității medicale, după ce colegii au observat că dispăruse la câteva ore după intrarea în gardă.
Citește și
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 07:40Parazitul ascuns în carne care poate afecta grav vederea. Cercetătorii avertizează că infectează una din trei persoane
- 15:11Ministerul Sănătății, plată record prin PNRR: 438 milioane de lei într-o singură săptămână
- 10:07Cod roșu de caniculă în România. Zonele unde temperaturile pot ajunge la 40 de grade - HARTA
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News
























