Mai multe cadre medicale de la Spitalul Floreasca, depistate pozitiv cu COVID

Mai multe cadre medicale de la Spitalul Floreasca, depistate pozitiv cu COVID
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 24 aug. 2020, 13:11
Secția de Chirurgie III și secția de Gastroenterologie din cadrul spitalului au fost închise
Citește și
- 08:52Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cafeaua: beneficii și riscuri
- 07:56Primul caz de eutanasiere a unui copil sub 12 ani în Țările de Jos
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News
























