Jocurile Europene: Bernadette Szocs, după aurul câştigat în Polonia: “Mi s-a îndeplinit visul. Sunt foarte mândră de mine”

Jocurile Europene: Bernadette Szocs, după aurul câştigat în Polonia: “Mi s-a îndeplinit visul. Sunt foarte mândră de mine”
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 28 iun. 2023, 09:49
Bernadette Szocs a câștigat medalia de aur în proba de simplu feminin la tenis de masă, la Jocurile Europene Cracovia Malopolska
Citește și
- 10:07Cod roșu de caniculă în România. Zonele unde temperaturile pot ajunge la 40 de grade - HARTA
- 08:52Recomandarea unui chirurg pentru protejarea organismului în zilele caniculare
- 08:40Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cum recunoști deshidratarea?
- 08:17Medicii rezidenți din Constanța, acuzații grave: li s-ar cere să muncească gratis, sub masca voluntariatului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























