INSP: Aproape 50% din infectările COVID-19 au fost la persoane vaccinate - De ce s-au îmbolnăvit. DOCUMENT

INSP: Aproape 50% din infectările COVID-19 au fost la persoane vaccinate - De ce s-au îmbolnăvit. DOCUMENT
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 17 mar. 2022, 08:03
Aproape 50% dintre persoanele infectate cu coronavirus în ultima săptămână în România erau vaccinate.
Citește și
- 15:11Ministerul Sănătății, plată record prin PNRR: 438 milioane de lei într-o singură săptămână
- 10:07Cod roșu de caniculă în România. Zonele unde temperaturile pot ajunge la 40 de grade - HARTA
- 08:52Recomandarea unui chirurg pentru protejarea organismului în zilele caniculare
- 08:40Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cum recunoști deshidratarea?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























