Primul spital din România care a reintrat în carantină

Începutul valului patru se simte! Primul spital din România care a intrat în carantină
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 12 aug. 2021, 09:24
Conducerea Spitalului Județean de Urgență Bistrița a anunțat, miercuri, reintrarea în carantină totală a unității sanitare după ce numărului de bolnavi COVID internați a crescut.
Citește și
- 08:12Croissant preferat de copii, retras din magazine. Produsele conțin un fragment de metal
- 13:04Cum să te protejezi de caniculă. Sfaturile transmise de IGSU pentru zilele cu temperaturi extreme
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:39Canicula afectează animalele de companie: câinii și pisicile, expuși riscurilor de supraîncălzire
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News

























