Focar de coronavirus la Spitalul Județean de Urgență Slobozia

Focar de coronavirus la Spitalul Județean de Urgență Slobozia
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 1 feb. 2021, 19:05
Un focar de coronavirus a fost depistat la Secţia de Medicină Internă a Spitalului Judeţean de Urgenţă Slobozia, unde au fost confirmate pozitiv 33 de persoane.
Citește și
- 20:48Gripa aviară nu mai e doar a păsărilor… Iar asta îi îngrijorează pe specialiști
- 16:28Ce se întâmplă, de fapt, în corpul tău când afară sunt 38 de grade
- 16:14Singurătatea ucide aproape la fel de mult ca fumatul, și abia acum o luăm în serios
- 14:18Băile cu gheață promit minuni. Ce spune, de fapt, știința
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























