Două paciente de la spitalul ”Sfântul Pantelimon” din București ar fi primit tratamente greșite după ce medicii le-au încurcat

Două paciente de la spitalul ”Sfântul Pantelimon” din București ar fi primit tratamente greșite după ce medicii le-au încurcat
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 26 aug. 2020, 13:42
Încurcatura a fost descoperită la externare, când la un cămin de bătrâni a ajuns altă pacientă decât cea care a plecat la spital
Citește și
- 08:52Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cafeaua: beneficii și riscuri
- 07:56Primul caz de eutanasiere a unui copil sub 12 ani în Țările de Jos
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News
























