Două decese cauzate de gripă, în judeţul Olt. Numărul îmbolnăvirilor crește la nivel național

Două decese cauzate de gripă, în judeţul Olt. Numărul îmbolnăvirilor crește la nivel național
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 21 ian. 2026, 11:23
Victimele sunt două femei
Citește și
- 08:26Analiza de bază în evaluarea fertilității masculine
- 07:54Cum să ai un somn odihnitor în timpul caniculei. Temperatura ideală pentru dormitor: recomandările specialiștilor
- 20:48Gripa aviară nu mai e doar a păsărilor… Iar asta îi îngrijorează pe specialiști
- 16:28Ce se întâmplă, de fapt, în corpul tău când afară sunt 38 de grade
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























