Două decese cauzate de gripă, în judeţul Olt. Numărul îmbolnăvirilor crește la nivel național

Două decese cauzate de gripă, în judeţul Olt. Numărul îmbolnăvirilor crește la nivel național
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 21 ian. 2026, 11:23
Victimele sunt două femei
Citește și
- 12:39Ce trebuie să faci dacă te mușcă o viperă. Măsurile de prim ajutor recomandate de Salvamont România
- 09:05Spitalele, în pragul grevei generale: operațiile și consultațiile ar putea fi suspendate pe termen nelimitat
- 08:10Intervenția care corectează excesul de calciu
- 08:07Focar hantavirus. Toți pasagerii americani de pe nava MV Hondius au încheiat carantina
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























