Doi medici de la Spitalul Județean Reșița, trimiși în judecată pentru ucidere din culpă

Medici trimiși în judecată
Scris deRealitatea Medicala
Publicat3 iun. 2026, 07:53
Sursărealitatea.net
Un pacient de 60 de ani a murit
Citește și
- 12:23Fructul care conține mai multe fibre decât avocado și poate susține digestia. De ce este recomandat în diete
- 08:35Top 3 obiceiuri leneșe care pot trăda o minte inteligentă. Psihologii aruncă bomba
- 13:50Spitalele din Iași, sub presiune din cauza pacienților cu arsuri
- 08:22Protest masiv în fața Ministerului Sănătății. Angajații din sistem ies în stradă din cauza legii salarizării
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























