Doi medici de la Spitalul Județean Reșița, trimiși în judecată pentru ucidere din culpă

Medici trimiși în judecată
Scris deRealitatea Medicala
Publicat3 iun. 2026, 07:53
Sursărealitatea.net
Un pacient de 60 de ani a murit
Citește și
- 09:05Spitalele, în pragul grevei generale: operațiile și consultațiile ar putea fi suspendate pe termen nelimitat
- 08:10Intervenția care corectează excesul de calciu
- 08:07Focar hantavirus. Toți pasagerii americani de pe nava MV Hondius au încheiat carantina
- 07:58Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Câtă apă trebuie să bem cu adevărat?
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























