Doi manageri de spitale COVID din Prahova sunt infectați cu noul coronavirus

Doi manageri de spitale COVID din Prahova sunt infectați cu noul coronavirus
Scris de Petcu Marcela Publicat: 24 oct. 2020, 17:12
Doi manageri ai spitalelor din Prahova în care sunt tratate cazurile de COVID au fost confirmați că s- au infectat
Citește și
- 18:14Un vaccin împotriva cancerului, croit special pentru tine
- 18:07De ce ne fac rău alimentele ultraprocesate — și de ce nu e doar vina zahărului
- 17:23Schimbare majoră la medic. Programările online are putea deveni obligatorii. Ce se întâmplă cu istoricul medical?
- 08:52Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cafeaua: beneficii și riscuri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























