DEMITERE LA "MATEI BALȘ": MANAGERUL SPITALULUI, ÎNLĂTURAT DIN FUNCȚIE DIN CAUZA DATORIILOR

DEMITERE LA "MATEI BALȘ": MANAGERUL SPITALULUI, ÎNLĂTURAT DIN FUNCȚIE DIN CAUZA DATORIILOR
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 28 oct. 2024, 14:58
Doctorul Cătălin Apostolescu a fost demis din funcția de manager al Institutului Național de Boli Infecțioase "Prof. Dr. Matei Balș" de către ministrul Sănătății, Alexandru Rafila.
Citește și
- 08:52Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Cafeaua: beneficii și riscuri
- 07:56Primul caz de eutanasiere a unui copil sub 12 ani în Țările de Jos
- 14:42George Simion, după consultările de la Cotroceni: „Singura variantă este guvern cu premier AUR”. Ce spune despre alte posibile scenarii
- 14:39George Simion respinge acuzațiile privind o posibilă înțelegere cu PSD: „Nu a existat o astfel de propunere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News
























