Bebeluș de doar o lună, vindecat de coronavirus

Bebeluș de doar o lună, vindecat de coronavirus
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 28 apr. 2020, 19:11
La Timișoara cel mai tânăr pacient cu coronavirus din România s-a vindecat și a plecat acasă, din spital. Este vorba de Dimitri, un bebeluș care a fost diagnositcat cu COVID-19
Citește și
- 12:02Epidemie de Ebola în Congo: 1.003 cazuri confirmate, 254 de decese și mii de persoane căutate de autorități
- 10:47Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Explicația medicală a somnolenței de după masă
- 10:28Alimentul consumat seara care poate îmbunătăți somnul. Ce au descoperit cercetătorii
- 08:26Analiza de bază în evaluarea fertilității masculine
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























