ALARMĂ ÎN BUCUREȘTI: TOT MAI MULȚI ADOLESCENȚI AJUNG LA SPITAL CU SUPRADOZE. CEL MAI MIC PACIENT, DOAR 11 ANI

ALARMĂ ÎN BUCUREȘTI: TOT MAI MULȚI ADOLESCENȚI AJUNG LA SPITAL CU SUPRADOZE. CEL MAI MIC PACIENT, DOAR 11 ANI
Scris de Realitatea Medicala Publicat: 18 iul. 2025, 22:16
Secția de toxicologie a Spitalului „Grigore Alexandrescu” din București trage un semnal de alarmă: numărul adolescenților intoxicați cu droguri este în creștere accentuată.
Citește și
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 13:46Ce să mănânci pentru o inimă mai sănătoasă. Alimente bogate în compuși esențiali
- 13:38Cod roșu de caniculă în Marea Britanie: temperaturi de 39°C. Populația, sfătuită să evite deplasările neesențiale
- 12:02Epidemie de Ebola în Congo: 1.003 cazuri confirmate, 254 de decese și mii de persoane căutate de autorități
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea Medicala și pe Google News


























